خرید اینترنتی برنج

خرید اینترنتی برنج مازندران در سایت شالی کوب برای عزیزان و همراهان ما میسر شد.
تمام تلاش خود را می کنیم تا با کیفیت ترین محصول را برای شما آماده کنیم تا بتوانید برنج مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی تهیه کنید.

داستان خرید اینترنتی برنج:

هر سال از ماه فروردین کشاورزان و برنج کاران در مازندران شالیزارهای خود را برای نشاء آماده می کنند.
کاشت برنج در رده کشاورزی سخت قرار می گیرد و مراحل زیادی را شامل می شود.
بخشی از این مراحل از قبیل آماده سازی زمین، تهیه بذر مناسب، تهیه جوانه برنج، ساخت خزانه برنج، انتقال نشا از خزانه به مزرعه و در نهایت نگه داری و مراقبت تا برداشت محصول می باشد.
امروزه در مازندران بعضی از مراحل که سابقا به صورت دستی انجام میشد به صورت مکانیزه انجام می شود تجربه دیدن یک شالیزار از نزدیک برای هر شخصی بسیار لذت بخش است.
شناخت نوع برنج و بررسی کیفیت آن برای یک مازندرانی بسیار ساده می باشد اما شخصی که با این محصول آشنایی ندارد شاید نتواند برنج با کیفیت را تشخیص دهد.

خرید اینترنتی برنج مازندران :

به همین علت تصمیم گرفتیم در شالی کوب امکان خرید اینترنتی برنج شمال کشور را برای همه ی عزیزان از سراسر کشور آماده کنیم.

مشاهده همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

برنج شیرودی (مازندران)

تومان
برنج شیرودی در سال ۱۳۷۵ در موسسه پژوهشی برنج اصلاح و تولید نهال و بذر استان مازندران پس از اصلاح ژنتیکی و به همراه چند نمونه دیگر مورد آزمایش گذاشته شد.

برنج طارم (محلی) مازندران

تومان
در شهرستان طارم روستایی به اسم درام وجود دارد که دارای آب و هوایی بسیار سرد است و رود های بسیاری از رشته کوه های اطراف از این روستا مي گذرد که کشاورزی را در این روستا آسان تر کرده است . هوای سرد این روستا بر  طعم و عطر برنج های طارم محلي برداشت شده تاثیر می گذارد و یکی از بهترین برنج های طارم از این روستا برداشت میشود.  

برنج فجر (مازندران)

تومان
یکی از انواع برنج های ایرانی که بسیار هم محصول زیادی را هر ساله برای کشاورزان به ارمغان می آورد،برنج فجر است و در مناطق شمال کشور کاشت و حاصل مي شود.

برنج کشت دوم طارم (مازندران)

تومان
برنج طارم کشت دوم آنقدر مشهور و محبوب است که کمتر کسی را می توان یافت که در برابر وسوسه خوردن آن تاب بیاورد. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که تا برنج نخورید، احساس سیری نخواهید کرد حتما به دنبال خرید برنج طارم کشت دوم رفته اید. برنج طارم جزء مرغوب ترین انواع برنج ایرانی است، برای درک تفاوت بین برنج طارم کشت دوم و اول، باید در ابتدا مفهوم بین کشت اول و دوم را بهتر دریابید.

برنج لاشه طارم (مازندران)

تومان
برنج لاشه، برنج لاشه طارم یا همان نیم دانه طارم  برنج لاشه و ویژگی های آن در بعضی شرایط به

برنج ندا (مازندران)

تومان
برنج ندا یکی از انواع پرمحصول برنج است که با عنوان برنج شمشیری نیز شناخته می شود و محل اصلی کشت این برنج استان مازندران است.