خرید اینترنتی برنج

خرید اینترنتی برنج مازندران در سایت شالی کوب برای عزیزان و همراهان ما میسر شد.
تمام تلاش خود را می کنیم تا با کیفیت ترین محصول را برای شما آماده کنیم تا بتوانید برنج مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی تهیه کنید.

داستان خرید اینترنتی برنج:

هر سال از ماه فروردین کشاورزان و برنج کاران در مازندران شالیزارهای خود را برای نشاء آماده می کنند.
کاشت برنج در رده کشاورزی سخت قرار می گیرد و مراحل زیادی را شامل می شود.
بخشی از این مراحل از قبیل آماده سازی زمین، تهیه بذر مناسب، تهیه جوانه برنج، ساخت خزانه برنج، انتقال نشا از خزانه به مزرعه و در نهایت نگه داری و مراقبت تا برداشت محصول می باشد.
امروزه در مازندران بعضی از مراحل که سابقا به صورت دستی انجام میشد به صورت مکانیزه انجام می شود تجربه دیدن یک شالیزار از نزدیک برای هر شخصی بسیار لذت بخش است.
شناخت نوع برنج و بررسی کیفیت آن برای یک مازندرانی بسیار ساده می باشد اما شخصی که با این محصول آشنایی ندارد شاید نتواند برنج با کیفیت را تشخیص دهد.

خرید اینترنتی برنج مازندران :

به همین علت تصمیم گرفتیم در شالی کوب امکان خرید اینترنتی برنج شمال کشور را برای همه ی عزیزان از سراسر کشور آماده کنیم.

مشاهده همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

برنج شیرودی (مازندران)

135,000 تومان
برنج شیرودی در سال ۱۳۷۵ در موسسه پژوهشی برنج اصلاح و تولید نهال و بذر استان مازندران پس از اصلاح ژنتیکی و به همراه چند نمونه دیگر مورد آزمایش گذاشته شد.

برنج طارم (محلی) مازندران

29,000 تومان49,000 تومان
در شهرستان طارم روستایی به اسم درام وجود دارد که دارای آب و هوایی بسیار سرد است و رود های بسیاری از رشته کوه های اطراف از این روستا مي گذرد که کشاورزی را در این روستا آسان تر کرده است . هوای سرد این روستا بر  طعم و عطر برنج های طارم محلي برداشت شده تاثیر می گذارد و یکی از بهترین برنج های طارم از این روستا برداشت میشود.  

برنج فجر (مازندران)

150,000 تومان
یکی از انواع برنج های ایرانی که بسیار هم محصول زیادی را هر ساله برای کشاورزان به ارمغان می آورد،برنج فجر است و در مناطق شمال کشور کاشت و حاصل مي شود.

برنج کشت دوم طارم (مازندران)

تومان
برنج طارم کشت دوم آنقدر مشهور و محبوب است که کمتر کسی را می توان یافت که در برابر وسوسه خوردن آن تاب بیاورد. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که تا برنج نخورید، احساس سیری نخواهید کرد حتما به دنبال خرید برنج طارم کشت دوم رفته اید. برنج طارم جزء مرغوب ترین انواع برنج ایرانی است، برای درک تفاوت بین برنج طارم کشت دوم و اول، باید در ابتدا مفهوم بین کشت اول و دوم را بهتر دریابید.

برنج لاشه طارم (مازندران)

130,000 تومان
برنج لاشه، برنج لاشه طارم یا همان نیم دانه طارم  برنج لاشه و ویژگی های آن در بعضی شرایط به

برنج ندا (مازندران)

130,000 تومان
برنج ندا یکی از انواع پرمحصول برنج است که با عنوان برنج شمشیری نیز شناخته می شود و محل اصلی کشت این برنج استان مازندران است.