بلاگ

خرید و فروش عمده برنج

خرید عمده برنج

خرید برنج عمده

سایت شالی کوب بنا بر نیاز آن دسته از همکاران و رستوران داران و مراکز فروش و پخش و آن دسته مشتریانی که نیاز به خرید برنج در حجم بیشتر را دارن اقدام به فروش به صورت عمده می نماید.

قابل ذکر است که در فروش عمده کیفیت و نوع محصولات ارسالی هیچ فرقی با محصولات 10 کیلویی موجود در سایت ندارند و فقط با توجه به اینکه در فروش عمده هزینه های مربوط ارسال پست و بسته بندی حذف میشود و با توجه به حجم خرید مشتریان قیمت فروش برنج حداقل کیلویی 500 تا 1000 تومان کمتر از قیمت روز محصولات 10 کیلویی موجود در سایت میباشد و ارسال با باربری یا وانت انجام میشود و هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد. بعد از هماهنگی های لازم و ثبت ادرس شما در این صفحه سفارش شما ظرف حداکثر یک هفته به دست شما خواهد رسید.

حداقل خرید میبایست 150 کیلوگرم باشد و کیسه های ارسالی وزنی حدود 50 تا 70 کیلوگرم دارند.

برای خرید عمده بعد از هماهنگی با واحد فروش و استعلام قیمت از طریق تلگرام به شماره ی 09038316200 مبلغ کل استعلام شده را وارد پنل واریز موجود در این صفحه نمایید و اقدام به پرداخت فرمایید.

بعد از پرداخت همکاران ما در اسرع وقت اقدام به ارسال مینمایند.

عمده فروشی برنج به چه معناست؟

شاید بارها کلماتی مثل عمده فروشی برنج، خرید عمده برنج ، فروش عمده برنج، خرید و فروش عمده برنج را شنیده باشید و یا در وب سایت ها دیده باشید اما ایا می دانید دقیقا به چه معنی است؟

تعریف عمده فروشی برنج:

عمده فروشی برنج به معنای فروش در حجم های بزرگ می باشد. در این روش قیمت برنج بسیار پایین تر از حد معمول می باشد.

فروش برنج به شکل عمده باعث حذف واسطه ها می شود و همین موضوع باعث کاهش هزینه تمام شده برنج می شود.

تفاوت های خرده فروش و عمده فروش

این دو یک روش تفاوت های کلیدی با هم دارند که به برسی آن ها می پردازیم:

عمده فروشی برنج به معنای فروش با حجم زیاد و قیمت پایین نسبت به قیمت خرده است.

همان طور که گفته بودیم بین قیمت خرده فروشی برنج و عمده فروشی برنج تفاوت های زیادی وجود دارد، به طور مثال قیمت خرده فروشی در اکثر مواقع بالاتر از قیمت عمده فروشی ها می باشد.

برنج عمده از کجا بخرم؟

به اطلاع دوستان و همکاران عزیز می رسانیم ما در شالی کوب آمادگی کامل داریم تا در زمینه تامین و فروش عمده برنج با شما همکاری کنیم. جهت تامین عمده برنج مورد نیازتان با ما ارتباط برقرار کنید.

خرید برنج عمده.خرید برنج ارزان.خرید برنج پایینترین قیمت.

تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *